PHILIPS 24E1N5300HE/00 23.8inch FHD IPS
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 24E1N5300HE/00
Prekės kodas (MPN): 24E1N5300HE/00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | 263,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Philips 24E1N5300HE - 5000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class F |
| Features: | USB Hub, 5.0 megapixel camera, USB PD 65 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Response time: | 4 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 120.9% sRGB (CIE 1931), 104.8% NTSC (CIE 1976) |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Textured black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 54 cm x 19.8 cm x 49.4 cm |
| Weight: | 4.37 kg |
| Compliant standards: | Plug and Play, FCC Class B certified, ICES-003, CB, DDC/CI, RoHS, ISO 9241-307, TUV Bauart, CU-EAC, BFR-fr |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas This Philips monitor is designed for the remote work environment. The integrated 5MP webcam delivers sharp images, and the noise-canceling mic helps people hear you loud and clear. Funkcijos Connect your notebook with one USB-C cable IPS LED wide view technology for image and color accuracy Effortlessly smooth gameplay with AMD FreeSync technology Webcam with noise-canceling microphone for collaboration Built-in stereo speakers for multimedia LowBlue Mode and Flicker-free easy-on-the eyes viewing Tilt, pivot and adjust the height for an ideal viewing position EasySelect menu toggle key for quick on-screen menu access Cable management reduces cable clutter for a neat workspace 16:9 Full HD display for crisp, detailed images |
| Product description: | Philips 24E1N5300HE - 5000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class F |
| Features: | USB Hub, 5.0 megapixel camera, USB PD 65 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Response time: | 4 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 120.9% sRGB (CIE 1931), 104.8% NTSC (CIE 1976) |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Textured black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 54 cm x 19.8 cm x 49.4 cm |
| Weight: | 4.37 kg |
| Compliant standards: | Plug and Play, FCC Class B certified, ICES-003, CB, DDC/CI, RoHS, ISO 9241-307, TUV Bauart, CU-EAC, BFR-fr |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
This Philips monitor is designed for the remote work environment. The integrated 5MP webcam delivers sharp images, and the noise-canceling mic helps people hear you loud and clear.
Funkcijos
Connect your notebook with one USB-C cable
IPS LED wide view technology for image and color accuracy
Effortlessly smooth gameplay with AMD FreeSync technology
Webcam with noise-canceling microphone for collaboration
Built-in stereo speakers for multimedia
LowBlue Mode and Flicker-free easy-on-the eyes viewing
Tilt, pivot and adjust the height for an ideal viewing position
EasySelect menu toggle key for quick on-screen menu access
Cable management reduces cable clutter for a neat workspace
16:9 Full HD display for crisp, detailed images