PHILIPS 24E1N5300HE/00 23.8inch FHD IPS
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 24E1N5300HE/00
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
24 mėn.
Pagrindinės savybės
Product description: Philips 24E1N5300HE - 5000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
Device type: LED-backlit LCD monitor - 24"
Energy class: Class F
Features: USB Hub, 5.0 megapixel camera, USB PD 65 Watt
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Native resolution: Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz
Pixel pitch: 0.2745 mm
Brightness: 300 cd/m²
Contrast ratio: 1000:1
Response time: 4 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT)
Colour support: 16.7 million colours
Colour gamut: 120.9% sRGB (CIE 1931), 104.8% NTSC (CIE 1976)
Input connectors: HDMI, DisplayPort, USB-C
Display position adjustments: Height, pivot (rotation), tilt
Screen coating: Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Colour: Textured black
Dimensions (wxdxh) - with stand: 54 cm x 19.8 cm x 49.4 cm
Weight: 4.37 kg
Manufacturer warranty: 3-year warranty
Aprašymas
Funkcijos
Connect your notebook with one USB-C cable
IPS LED wide view technology for image and color accuracy
Effortlessly smooth gameplay with AMD FreeSync technology
Webcam with noise-canceling microphone for collaboration
Built-in stereo speakers for multimedia
LowBlue Mode and Flicker-free easy-on-the eyes viewing
Tilt, pivot and adjust the height for an ideal viewing position
EasySelect menu toggle key for quick on-screen menu access
Cable management reduces cable clutter for a neat workspace
16:9 Full HD display for crisp, detailed images
Energy class: Class F
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Pixel pitch: 0.2745 mm
Brightness: 300 cd/m²
Contrast ratio: 1000:1