PHILIPS 24E1N1200A/00 24inch FHD
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 24E1N1200A/00
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
24 mėn.
Sandėlis Sandėlyje / Atvyksta Pratęsta garantija Kaina (su PVM)
klauskite
konsultanto
klauskite
konsultanto
Palyginti Pašalinti iš palyginimo
Pagrindinės savybės
Product description: Philips 24E1N1200A - 1000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
Device type: LED-backlit LCD monitor - 24"
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Native resolution: Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Pixel pitch: 0.2745 mm
Brightness: 250 cd/m²
Contrast ratio: 1300:1
Response time: 4 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT)
Colour support: 16.7 million colours
Input connectors: HDMI, VGA, DisplayPort
Display position adjustments: Tilt
Screen coating: Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Colour: Black
Dimensions (wxdxh) - with stand : 54.2 cm x 18 cm x 41.7 cm
Weight: 2.92 kg
Aprašymas
Funkcijos
Full HD resolution delivers image clarity
Wide viewing angles for an immersive experience
Fast response time suitable for gaming
Multiple connectivity options for versatility
Eye care technologies reduce strain during use
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Pixel pitch: 0.2745 mm
Brightness: 250 cd/m²
Contrast ratio: 1300:1