PHILIPS 24BDL3751T 24" FULLHD PCAP TOUCH SCREEN 24/7 ANDROID 13
Gamintojas: Philips
Prekės kodas (MPN): 24BDL3751T/00
Prekės kodas (MPN): 24BDL3751T/00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 994,14 € | ||
| S3 | - / - | 579,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Display diagonal, ": | 23.8 |
| Operation time: | 24/7 |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Response time, ms: | 8 |
| Viewing angle, vertical, °: | 178 |
| Viewing angle, horizontal, °: | 178 |
| Panel type: | ADS |
| Operating system provided: | Android 13.0 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | Micro USB |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | USB-B |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | IR |
| Connections: | RS-232 |
| Speaker power, w: | 2 x 10 |
| Power consumption, w: | 25 |
| Power consumption (max.), w: | 83 |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Total storage capacity: | 32 GB eMMc |
| Internal memory: | 4 GB |
| Processor model: | Quad Core Cortex A55 |
| Weight, kg: | 4.78 |
| Vesa-standard, mm: | 200 x 200 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 570.8 x 38.4 x 340.3 |
| Energy efficiency class: | F |
| Power consumption (standby), w: | 0.5 |
| Hdmi ports quantity: | 2 |
| Display number of colours: | 16.7 M |
| Pixel pitch, mm: | 0.2745 |
| Charging power, w: | 15 |
| Displayports quantity: | 1 |
| Wlan type: | 2T/2R 2.4/5/6 GHz |
| Display brightness, cd/m²: | 250 |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Internal player: | Yes |
| Memory type: | DDR3 |
| Bezel width, mm: | 21.1 |
| Usb-c power delivery: | Yes |
Signage Solutions Philips Interactive 3000 Series Better connected – versatile multi-touch display Delivering 24/7 operation with 250 nits brightness, this versatile PCAP display is also designed to reduce energy consumption across the range. Engage. Inspire. Connect. With Android 13, Wave ready, and no need for an external media player. |
| Display diagonal, ": | 23.8 |
| Operation time: | 24/7 |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Response time, ms: | 8 |
| Viewing angle, vertical, °: | 178 |
| Viewing angle, horizontal, °: | 178 |
| Panel type: | ADS |
| Operating system provided: | Android 13.0 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | Micro USB |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | USB-B |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | IR |
| Connections: | RS-232 |
| Speaker power, w: | 2 x 10 |
| Power consumption, w: | 25 |
| Power consumption (max.), w: | 83 |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Total storage capacity: | 32 GB eMMc |
| Internal memory: | 4 GB |
| Processor model: | Quad Core Cortex A55 |
| Weight, kg: | 4.78 |
| Vesa-standard, mm: | 200 x 200 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 570.8 x 38.4 x 340.3 |
| Energy efficiency class: | F |
| Power consumption (standby), w: | 0.5 |
| Hdmi ports quantity: | 2 |
| Display number of colours: | 16.7 M |
| Pixel pitch, mm: | 0.2745 |
| Charging power, w: | 15 |
| Displayports quantity: | 1 |
| Wlan type: | 2T/2R 2.4/5/6 GHz |
| Display brightness, cd/m²: | 250 |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Internal player: | Yes |
| Memory type: | DDR3 |
| Bezel width, mm: | 21.1 |
| Usb-c power delivery: | Yes |
Signage Solutions Philips Interactive 3000 Series
Better connected – versatile multi-touch display
Delivering 24/7 operation with 250 nits brightness, this versatile PCAP display is also designed to reduce energy consumption across the range. Engage. Inspire. Connect. With Android 13, Wave ready, and no need for an external media player.