PHILIPS 24B2U4301/00 23.8inch
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 24B2U4301/00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
|---|
| Product description: | Philips 24B2U4301 - 4000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2318290 |
| Energy class: | Class D |
| Adaptive-sync technology: | VESA Adaptive-Sync |
| Features: | Gigabit Ethernet network adapter, USB 3.2 Gen 2/USB-C hub, USB PD 15 Watt |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 120 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1500:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 4 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 110% sRGB (CIE 1931), 96% NTSC (CIE 1976) |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Silver, charcoal |
| Dimensions (wxdxh) - with stand : | 54.4 cm x 22.8 cm x 50.3 cm |
| Weight: | 5.74 kg |
| Energy class: | Class D |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |