PHILIPS 24B2U3301/00 23.8inch IPS FHD
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 24B2U3301/00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
|---|
| Product description: | Philips 24B2U3301 - 3000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2247978 |
| Energy class: | Class C |
| Adaptive-sync technology: | VESA Adaptive-Sync |
| Features: | USB 3.2 Gen 1/USB-C hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 120 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Contrast ratio: | 1500:1 |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 110% sRGB, 96% NTSC |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand : | 54.2 cm x 22.8 cm x 49.9 cm |
| Weight: | 5.72 kg |
| Energy class: | Class C |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Contrast ratio: | 1500:1 |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Colour: | Black |
| Weight: | 5.72 kg |
Aprašymas
Funkcijos
24-inch Full HD display with anti-glare coating
Adjustable height, tilt, swivel, and pivot for ergonomic use
Flicker-Free and SoftBlue technologies to reduce eye strain
Diverse connectivity options including HDMI, DisplayPort, and USB-C
Eco-friendly design with 85% post-consumer recycled plastic