PHILIPS 24B2G5301/00 Monitor 23.8in FHD
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 24B2G5301/00
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
24 mėn.
Pagrindinės savybės
Product description: Philips 24B2G5301 - 5000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
Device type: LED-backlit LCD monitor - 24"
Energy label qr code url: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2122710
Energy class: Class C
Kvm switch: USB
Adaptive-sync technology: AMD Adaptive-Sync
Features: USB 3.2 Gen 2/USB-C hub
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Native resolution: Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Pixel pitch: 0.2745 mm
Contrast ratio: 1500:1
Colour support: 16.7 million colours (8-bit)
Colour gamut: 110% sRGB, 96% NTSC
Input connectors: HDMI, VGA, DisplayPort, USB-C
Built-in ethernet: Yes
Display position adjustments: Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Screen coating: Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Colour: Charcoal, silver
Dimensions (wxdxh) - with stand : 54 cm x 23.2 cm x 50.1 cm
Weight: 5.61 kg
Environmental standards: ENERGY STAR Qualified
Aprašymas
Funkcijos
Dynamic range with a contrast ratio of 1500:1 for image clarity
Connectivity options including HDMI, DisplayPort, and USB-C for versatile usage
SmartImage and Flicker-Free technology enhance visual quality while reducing eye strain
Built-in USB 3.2 Gen 2 hub and Ethernet make connectivity seamless and efficient
Environmentally friendly design with 85% post-consumer recycled plastic
Energy class: Class C
Kvm switch: USB
Panel type: IPS
Aspect ratio: 16:9
Pixel pitch: 0.2745 mm
Contrast ratio: 1500:1
Built-in ethernet: Yes
Colour: Charcoal, silver
Weight: 5.61 kg
Aprašymas
Funkcijos