PHILIPS 24B2G5301/00 Monitor 23.8in FHD
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 24B2G5301/00
Prekės kodas (MPN): 24B2G5301/00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 22 vnt. 1-5 d.d. 22 / - vnt. | 388,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Philips 24B2G5301 - 5000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2122710 |
| Energy class: | Class C |
| Kvm switch: | USB |
| Adaptive-sync technology: | AMD Adaptive-Sync |
| Features: | USB 3.2 Gen 2/USB-C hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Contrast ratio: | 1500:1 |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 110% sRGB, 96% NTSC |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort, USB-C |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Charcoal, silver |
| Dimensions (wxdxh) - with stand : | 54 cm x 23.2 cm x 50.1 cm |
| Weight: | 5.61 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, DDC/CI, HDCP 1.4, RoHS, Mercury-free, PVC-free, BFR-free, TUV Rheinland Eyesafe Display, FS |
Aprašymas The Philips 24B2G5301 monitor delivers a viewing experience with a 24-inch desktop form factor that boasts a native resolution of 1920 x 1080 for Full HD visuals. Featuring IPS TFT technology with a wide horizontal and vertical viewing angle of 178 degrees, it ensures that the colors and contrasts remain vivid and accurate from various angles. The advanced display coating minimizes glare and offers durability, making it suitable for work and leisure activities. The design accommodates ergonomic adjustments, including tilt, swivel, pivot, and height adjustments, ensuring comfort during use. Funkcijos Dynamic range with a contrast ratio of 1500:1 for image clarity Connectivity options including HDMI, DisplayPort, and USB-C for versatile usage SmartImage and Flicker-Free technology enhance visual quality while reducing eye strain Built-in USB 3.2 Gen 2 hub and Ethernet make connectivity seamless and efficient Environmentally friendly design with 85% post-consumer recycled plastic |
| Product description: | Philips 24B2G5301 - 5000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2122710 |
| Energy class: | Class C |
| Kvm switch: | USB |
| Adaptive-sync technology: | AMD Adaptive-Sync |
| Features: | USB 3.2 Gen 2/USB-C hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Contrast ratio: | 1500:1 |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 110% sRGB, 96% NTSC |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort, USB-C |
| Built-in ethernet: | Yes |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Charcoal, silver |
| Dimensions (wxdxh) - with stand : | 54 cm x 23.2 cm x 50.1 cm |
| Weight: | 5.61 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, DDC/CI, HDCP 1.4, RoHS, Mercury-free, PVC-free, BFR-free, TUV Rheinland Eyesafe Display, FS |
Aprašymas
The Philips 24B2G5301 monitor delivers a viewing experience with a 24-inch desktop form factor that boasts a native resolution of 1920 x 1080 for Full HD visuals. Featuring IPS TFT technology with a wide horizontal and vertical viewing angle of 178 degrees, it ensures that the colors and contrasts remain vivid and accurate from various angles. The advanced display coating minimizes glare and offers durability, making it suitable for work and leisure activities. The design accommodates ergonomic adjustments, including tilt, swivel, pivot, and height adjustments, ensuring comfort during use.
Funkcijos
Dynamic range with a contrast ratio of 1500:1 for image clarity
Connectivity options including HDMI, DisplayPort, and USB-C for versatile usage
SmartImage and Flicker-Free technology enhance visual quality while reducing eye strain
Built-in USB 3.2 Gen 2 hub and Ethernet make connectivity seamless and efficient
Environmentally friendly design with 85% post-consumer recycled plastic