PHILIPS 242B1/00 23.8inch LCD monitor
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 242B1/00
Prekės kodas (MPN): 242B1/00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | 255,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Philips B Line 242B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class D |
| Power consumption (on mode): | 14 W |
| Features: | USB 3.2 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 4 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 107% sRGB (CIE 1931), 91% NTSC (CIE 1976) |
| Input connectors: | HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black texture |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 54 cm x 20.5 cm x 50.1 cm |
| Weight: | 4.57 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | FCC Class B certified, TUV GS, ICES-003, SEMKO, CB, CCC, TUV Ergo, DDC/CI, RoHS, Lead-Free, CECP, CEL, EPA |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Get your work done with this Philips monitor. IPS screen with crisp Full HD gives you the clarity to see your work. Loaded with features to improve productivity and sustainability. Funkcijos PowerSensor saves energy costs LightSensor for the perfect brightness with minimal power IPS technology for full colors and wide viewing angles Effortlessly smooth action with adaptive-sync technology Less eye fatigue with flicker-free technology LowBlue mode for easy-on-the-eyes productivity User-friendly ergonomic adjustments |
| Product description: | Philips B Line 242B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class D |
| Power consumption (on mode): | 14 W |
| Features: | USB 3.2 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 4 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 107% sRGB (CIE 1931), 91% NTSC (CIE 1976) |
| Input connectors: | HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black texture |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 54 cm x 20.5 cm x 50.1 cm |
| Weight: | 4.57 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | FCC Class B certified, TUV GS, ICES-003, SEMKO, CB, CCC, TUV Ergo, DDC/CI, RoHS, Lead-Free, CECP, CEL, EPA |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Get your work done with this Philips monitor. IPS screen with crisp Full HD gives you the clarity to see your work. Loaded with features to improve productivity and sustainability.
Funkcijos
PowerSensor saves energy costs
LightSensor for the perfect brightness with minimal power
IPS technology for full colors and wide viewing angles
Effortlessly smooth action with adaptive-sync technology
Less eye fatigue with flicker-free technology
LowBlue mode for easy-on-the-eyes productivity
User-friendly ergonomic adjustments