PHILIPS 23.8inch 1920x1080 120Hz IPS
Gamintojas: MMD-MONITORS & DISPLAYS
Prekės kodas (MPN): 24B2N3200J/00
Prekės kodas (MPN): 24B2N3200J/00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 183,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Philips 24B2N3200J - 3000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2310126 |
| Energy class: | Class C |
| Features: | USB Hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 120 Hz, VGA: 75 Hz) |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Contrast ratio: | 1500:1 |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 110% sRGB, 96% NTSC |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand : | 54.2 cm x 22.8 cm x 49.9 cm |
| Weight: | 5.57 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | RoHS, BFR-free, HDCP 1.4, PVC-free, TUV Rheinland Eyesafe Display |
Aprašymas The Philips 24B2N3200J is designed for enhanced desktop viewing, featuring a 24-inch screen with a 1920 x 1080 native resolution for clear visuals. With a peak V-Sync rate of 120 Hz and a wide viewing angle of 178 degrees both horizontally and vertically, this monitor provides visibility from various positions. The anti-glare screen coating ensures a comfortable viewing experience, while the Flicker-Free technology and SoftBlue Technology minimize eye strain during extended use. Equipped with a built-in USB hub and multiple connectivity options, including HDMI, DisplayPort, and VGA, it caters to diverse setups. Its SmartImage feature adjusts display settings for different types of content, enhancing image quality. The ergonomic design includes height adjustment, tilt, swivel, and pivot capabilities, ensuring optimal positioning for any user, whether for work or leisure. Funkcijos Full HD 1080p resolution for crisp visuals Wide viewing angles with 178-degree horizontal and vertical views Flicker-Free technology minimizes eye strain Ergonomic adjustments for comfortable viewing Multiple connectivity options including HDMI and DisplayPort |
| Product description: | Philips 24B2N3200J - 3000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2310126 |
| Energy class: | Class C |
| Features: | USB Hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 120 Hz, VGA: 75 Hz) |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Contrast ratio: | 1500:1 |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 110% sRGB, 96% NTSC |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand : | 54.2 cm x 22.8 cm x 49.9 cm |
| Weight: | 5.57 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | RoHS, BFR-free, HDCP 1.4, PVC-free, TUV Rheinland Eyesafe Display |
Aprašymas
The Philips 24B2N3200J is designed for enhanced desktop viewing, featuring a 24-inch screen with a 1920 x 1080 native resolution for clear visuals. With a peak V-Sync rate of 120 Hz and a wide viewing angle of 178 degrees both horizontally and vertically, this monitor provides visibility from various positions. The anti-glare screen coating ensures a comfortable viewing experience, while the Flicker-Free technology and SoftBlue Technology minimize eye strain during extended use.
Equipped with a built-in USB hub and multiple connectivity options, including HDMI, DisplayPort, and VGA, it caters to diverse setups. Its SmartImage feature adjusts display settings for different types of content, enhancing image quality. The ergonomic design includes height adjustment, tilt, swivel, and pivot capabilities, ensuring optimal positioning for any user, whether for work or leisure.
Funkcijos
Full HD 1080p resolution for crisp visuals
Wide viewing angles with 178-degree horizontal and vertical views
Flicker-Free technology minimizes eye strain
Ergonomic adjustments for comfortable viewing
Multiple connectivity options including HDMI and DisplayPort