PHILIPS 222B1TC/00 21.5" IPS/1920x1080,16:9, 250cd/m²,4ms/HDMI DP USB
Gamintojas: Philips
Prekės kodas (MPN): 222B1TC/00
Prekės kodas (MPN): 222B1TC/00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 31 vnt. 1-5 d.d. 31 / - vnt. | 311,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 585.00 mm |
| Gross height (mm): | 138.00 mm |
| Gross weight: | 8.27 kg |
| Gross width (mm): | 400.00 mm |
| Net weight: | 6.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1900.00 g |
| Plastic (No PET): | 240.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.14 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Palette Qty: | 27 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 585.00 mm |
| Gross height (mm): | 138.00 mm |
| Gross weight: | 8.27 kg |
| Gross width (mm): | 400.00 mm |
| Net weight: | 6.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1900.00 g |
| Plastic (No PET): | 240.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.14 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Palette Qty: | 27 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |