PHILIPS 135HDL5015IA ALL-IN-ONE 135” LED
Gamintojas: PHILIPS
Prekės kodas (MPN): 135HDL5015IA/00
Prekės kodas (MPN): 135HDL5015IA/00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 43078,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Connections: | DVI-I |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 3.0) |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | RS-232C |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | IR |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Display brightness, cd/m²: | 700 |
| Contrast ratio (typical): | 8000:1 |
| Viewing angle, vertical, °: | 160 |
| Viewing angle, horizontal, °: | 160 |
| Refresh rate, hz: | 3840 |
| Power consumption, w: | 816 |
| Processor model: | 2x A72 + 4x A53 |
| Graphic adapter: | ARM Mali-T860 MP4 |
| Ram memory: | 4 GB |
| Total storage capacity: | 32 GB eMMc |
| Internal player: | Yes |
| Connections: | DVI-I |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 3.0) |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | RS-232C |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | IR |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Display brightness, cd/m²: | 700 |
| Contrast ratio (typical): | 8000:1 |
| Viewing angle, vertical, °: | 160 |
| Viewing angle, horizontal, °: | 160 |
| Refresh rate, hz: | 3840 |
| Power consumption, w: | 816 |
| Processor model: | 2x A72 + 4x A53 |
| Graphic adapter: | ARM Mali-T860 MP4 |
| Ram memory: | 4 GB |
| Total storage capacity: | 32 GB eMMc |
| Internal player: | Yes |