PHILIPS 10BDL5051T 10" MULTITOUCH DISPLAY WXGA POE ANDROID 13 SOC CAMERA NFC
Gamintojas: PHILIPS
Prekės kodas (MPN): 10BDL5051T/00
Prekės kodas (MPN): 10BDL5051T/00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 486,58 € | ||
| S3 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. |
342,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Total storage capacity: | 16 GB |
| Internal memory: | 2 GB |
| Display resolution, pixels: | 1280 x 800 |
| Display brightness, cd/m²: | 350 |
| Display diagonal, ": | 10.1 |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | micro SD |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Operation time: | 24/7 |
| Speaker power, w: | 2 x 1.5 |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Vesa-standard, mm: | 75 x 75 |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Response time, ms: | 35 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 262 x 24.75 x 164 |
| Viewing angle, vertical, °: | 160 |
| Viewing angle, horizontal, °: | 160 |
| Power consumption, w: | 4 |
| Power consumption (max.), w: | 18 |
| Power consumption (standby), w: | 0.5 |
| Weight, kg: | 0.8 |
| Operating system provided: | Android 13.0 |
| Wlan type: | 802.11 ac/a/b/g/n |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Certification: | CE FCC, Class A RoHS CB ETL |
| Built-in speakers: | Yes |
| Internal player: | Yes |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Cable lock slot: | Kensington |
| Total storage capacity: | 16 GB |
| Internal memory: | 2 GB |
| Display resolution, pixels: | 1280 x 800 |
| Display brightness, cd/m²: | 350 |
| Display diagonal, ": | 10.1 |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | micro SD |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Operation time: | 24/7 |
| Speaker power, w: | 2 x 1.5 |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Vesa-standard, mm: | 75 x 75 |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Response time, ms: | 35 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 262 x 24.75 x 164 |
| Viewing angle, vertical, °: | 160 |
| Viewing angle, horizontal, °: | 160 |
| Power consumption, w: | 4 |
| Power consumption (max.), w: | 18 |
| Power consumption (standby), w: | 0.5 |
| Weight, kg: | 0.8 |
| Operating system provided: | Android 13.0 |
| Wlan type: | 802.11 ac/a/b/g/n |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Certification: | CE FCC, Class A RoHS CB ETL |
| Built-in speakers: | Yes |
| Internal player: | Yes |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Cable lock slot: | Kensington |