Philips | Screeneo UL5 Smart | Full HD (1920x1080) | 550 ANSI lumens | 1800:1 | White | 4:3, 16:9 | 1800:1 | Triple Laser Ultra Short Throw Projector | Wi-Fi
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1085,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 323.00 mm |
| Gross height (mm): | 171.00 mm |
| Gross weight: | 2.65 kg |
| Gross width (mm): | 152.00 mm |
| Net weight: | 1.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.60 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Producer product name: | Screeneo UL5 Smart |
| Producer product family: | Triple Laser Ultra Short Throw Projector |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Throw ratio: | 0.23:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 550 ANSI lumens |
| Audio system: | Internal Speakers 2x3 Watts |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Dualband 2.4 GHz and 5 GHz |
| Contrast ratio: | 1800:1 |
| Projector native resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Aspect ratio: | 4:3, 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Contrast ratio (typical): | 1800:1 |
| Type: | Triple Laser Ultra Short Throw Projector |
| Palette Qty: | 103 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 323.00 mm |
| Gross height (mm): | 171.00 mm |
| Gross weight: | 2.65 kg |
| Gross width (mm): | 152.00 mm |
| Net weight: | 1.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.60 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Producer product name: | Screeneo UL5 Smart |
| Producer product family: | Triple Laser Ultra Short Throw Projector |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Throw ratio: | 0.23:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 550 ANSI lumens |
| Audio system: | Internal Speakers 2x3 Watts |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Dualband 2.4 GHz and 5 GHz |
| Contrast ratio: | 1800:1 |
| Projector native resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Aspect ratio: | 4:3, 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Contrast ratio (typical): | 1800:1 |
| Type: | Triple Laser Ultra Short Throw Projector |
| Palette Qty: | 103 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |