Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey | Portable Projector | Wi-Fi
Gamintojas: Philips
Prekės kodas (MPN): NPX150/INT
Prekės kodas (MPN): NPX150/INT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 17 vnt. 1-5 d.d. 17 / - vnt. | 200,78 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 132.00 mm |
| Gross weight: | 1.85 kg |
| Gross width (mm): | 273.00 mm |
| Net weight: | 0.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800 g |
| Plastic (No PET): | 200 g |
| Tare weight (kg): | 1 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Audio system: | Internal Speakers 2x3 Watts |
| Producer product name: | NeoPix150 |
| Producer product family: | Portable Projector |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Throw ratio: | 1.2:1 |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Weight: | 1000 g |
| Colour of product: | Dark Grey |
| Brightness: | 250 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Dual band 2.4+5ghz |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Projector native resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Other features: | 180 degrees rotative stand |
| Type: | Portable Projector |
| Palette Qty: | 114 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 132.00 mm |
| Gross weight: | 1.85 kg |
| Gross width (mm): | 273.00 mm |
| Net weight: | 0.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800 g |
| Plastic (No PET): | 200 g |
| Tare weight (kg): | 1 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Audio system: | Internal Speakers 2x3 Watts |
| Producer product name: | NeoPix150 |
| Producer product family: | Portable Projector |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Throw ratio: | 1.2:1 |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Weight: | 1000 g |
| Colour of product: | Dark Grey |
| Brightness: | 250 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Dual band 2.4+5ghz |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Projector native resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Other features: | 180 degrees rotative stand |
| Type: | Portable Projector |
| Palette Qty: | 114 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |