Philips | NeoPix 450 Smart | Full HD (1920x1080) | 500 ANSI lumens | Dark Grey | Smart Projector | Wi-Fi
Gamintojas: Philips
Prekės kodas (MPN): NPX450/INT
Prekės kodas (MPN): NPX450/INT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 12 vnt. 1-5 d.d. 12 / - vnt. | 453,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 2.73 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 2.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Throw ratio: | 1.25:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | Dark Grey |
| Brightness: | 500 ANSI lumens |
| Audio system: | Internal Stereo Speakers 2x5 Watts |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 2.4 + 5Ghz Wi-Fi 6 |
| Producer product name: | NeoPix 450 Smart |
| Producer product family: | Smart Projector |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Projector native resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Type: | Smart Projector |
| Palette Qty: | 63 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 2.73 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 2.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Throw ratio: | 1.25:1 |
| Maximum resolution: | Full HD (1920x1080) |
| Colour of product: | Dark Grey |
| Brightness: | 500 ANSI lumens |
| Audio system: | Internal Stereo Speakers 2x5 Watts |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 2.4 + 5Ghz Wi-Fi 6 |
| Producer product name: | NeoPix 450 Smart |
| Producer product family: | Smart Projector |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Projector native resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Type: | Smart Projector |
| Palette Qty: | 63 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |