Philips | NeoPix 113 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | 3000:1 | White | Wi-Fi
Gamintojas: Philips
Prekės kodas (MPN): NPX113/INT
Prekės kodas (MPN): NPX113/INT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | - | 125,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 146.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.68 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 0.34 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.34 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Palette Qty: | 320 pc(s) |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Maximum resolution: | HD ready (1280x720) |
| HDMI: | HDMI x 1 |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 100 ANSI lumens |
| Audio system: | 1x 3W Stereo Speaker |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | NeoPix 113 |
| Producer product family: | Home LCD Projector |
| Contrast ratio: | 3000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Projector native resolution: | 1280 x 720 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 146.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.68 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 0.34 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.34 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Philips |
| Palette Qty: | 320 pc(s) |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Maximum resolution: | HD ready (1280x720) |
| HDMI: | HDMI x 1 |
| Colour of product: | White |
| Brightness: | 100 ANSI lumens |
| Audio system: | 1x 3W Stereo Speaker |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | NeoPix 113 |
| Producer product family: | Home LCD Projector |
| Contrast ratio: | 3000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Projector native resolution: | 1280 x 720 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Warranty: | 24 month(s) |