Philips | NeoPix 110 | HD ready (1280x720) | 100 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. | - | 128,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 350 mm |
| Gross height (mm): | 220 mm |
| Gross weight: | 1.16 kg |
| Gross width (mm): | 250 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 460 g |
| Plastic (No PET): | 200 g |
| Tare weight (kg): | 0.66 kg |
| Volume (m3): | 0.01925 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 349 pc(s) |
| Maximum resolution: | HD ready (1280x720) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 100 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | NeoPix 110 |
| Producer product family: | Home Projector |
| Contrast ratio: | 3000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Producer: | Philips |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 350 mm |
| Gross height (mm): | 220 mm |
| Gross weight: | 1.16 kg |
| Gross width (mm): | 250 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 460 g |
| Plastic (No PET): | 200 g |
| Tare weight (kg): | 0.66 kg |
| Volume (m3): | 0.01925 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 349 pc(s) |
| Maximum resolution: | HD ready (1280x720) |
| Colour of product: | Black |
| Brightness: | 100 ANSI lumens |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | NeoPix 110 |
| Producer product family: | Home Projector |
| Contrast ratio: | 3000:1 |
| Wi-Fi connection: | Yes (integrated) |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Producer: | Philips |
| Warranty: | 24 month(s) |