Pantum Multifunctional printer M6500NW Laser Mono 3-in-1 A4 Wi-Fi Black
Gamintojas: Pantum
Prekės kodas (MPN): M6500NW
Prekės kodas (MPN): M6500NW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 160,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 337.00 mm |
| Gross height (mm): | 178.00 mm |
| Gross weight: | 5.55 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 4.75 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer product name: | M6500NW |
| Producer product family: | Multifunctional printer |
| Colour of product: | Black |
| Print technology: | Laser |
| Maximum print size: | A4 |
| Standard input capacity: | 150 sheets |
| Functions: | Print, Scan, Copy |
| Printing: | Mono |
| Maximum scan resolution: | 216x297 DPI |
| Product type: | 3-in-1 |
| Scanning: | Colour |
| Faxing: | No |
| Maximum resolution: | 1200x1200 DPI |
| Number of print cartridges: | 1 |
| Media type: | Plain, thick, transparency, cardstock, label, envelope and thin |
| Standard output capacity: | 100 sheets |
| Wi-Fi: | Yes |
| Dimensions (WxDxH): | 417 x 305 x 244 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Ethernet LAN: | No |
| Device connectivity: | High-speed USB 2.0; 10/100Base-TX; WiFi 802.11b/g/n |
| Producer: | Pantum |
| Gross depth (mm): | 337.00 mm |
| Gross height (mm): | 178.00 mm |
| Gross weight: | 5.55 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 4.75 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer product name: | M6500NW |
| Producer product family: | Multifunctional printer |
| Colour of product: | Black |
| Print technology: | Laser |
| Maximum print size: | A4 |
| Standard input capacity: | 150 sheets |
| Functions: | Print, Scan, Copy |
| Printing: | Mono |
| Maximum scan resolution: | 216x297 DPI |
| Product type: | 3-in-1 |
| Scanning: | Colour |
| Faxing: | No |
| Maximum resolution: | 1200x1200 DPI |
| Number of print cartridges: | 1 |
| Media type: | Plain, thick, transparency, cardstock, label, envelope and thin |
| Standard output capacity: | 100 sheets |
| Wi-Fi: | Yes |
| Dimensions (WxDxH): | 417 x 305 x 244 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Ethernet LAN: | No |
| Device connectivity: | High-speed USB 2.0; 10/100Base-TX; WiFi 802.11b/g/n |
| Producer: | Pantum |