Pantum | Multifunctional Printer | M7105DN | Laser | Mono | A4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 358,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 435 mm |
| Gross height (mm): | 465 mm |
| Gross weight: | 13.8 kg |
| Gross width (mm): | 545 mm |
| Net weight: | 11.5 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 1300.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.30 kg |
| Volume (m3): | 0.110239875 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Print technology: | Laser |
| Standard input capacity: | 250 sheets |
| Maximum scan resolution: | 1200x1200 DPI |
| Duplex functions: | Yes |
| Copying: | 1 - 99 |
| Media type: | Plain, Thick, Thin, Transparency, Cardstock, Label |
| Standard output capacity: | 150 sheets |
| Functions: | Print, Scan, Copy |
| Interface: | HI-Speed USB 2.0 ; Net:IEEE 802.3 10/100Base-Tx |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 33 ipm |
| Wi-Fi: | No |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | M7105DN |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Ethernet LAN: | No |
| Printing: | Mono |
| Wooden: | 1413.00 g |
| PET: | 114.00 g |
| Producer product family: | Multifunctional Printer |
| Copy speed (normal quality, black, A4): | 33 cpm |
| Other features: | Automatic duplex printing |
| Palette Qty: | 16 pc(s) |
| Producer: | Pantum |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 435 mm |
| Gross height (mm): | 465 mm |
| Gross weight: | 13.8 kg |
| Gross width (mm): | 545 mm |
| Net weight: | 11.5 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 1300.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.30 kg |
| Volume (m3): | 0.110239875 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:4:2017-04-01 |
| Print technology: | Laser |
| Standard input capacity: | 250 sheets |
| Maximum scan resolution: | 1200x1200 DPI |
| Duplex functions: | Yes |
| Copying: | 1 - 99 |
| Media type: | Plain, Thick, Thin, Transparency, Cardstock, Label |
| Standard output capacity: | 150 sheets |
| Functions: | Print, Scan, Copy |
| Interface: | HI-Speed USB 2.0 ; Net:IEEE 802.3 10/100Base-Tx |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono: | 33 ipm |
| Wi-Fi: | No |
| Faxing: | No |
| Producer product name: | M7105DN |
| Scanning: | Colour |
| Maximum print size: | A4 |
| Ethernet LAN: | No |
| Printing: | Mono |
| Wooden: | 1413.00 g |
| PET: | 114.00 g |
| Producer product family: | Multifunctional Printer |
| Copy speed (normal quality, black, A4): | 33 cpm |
| Other features: | Automatic duplex printing |
| Palette Qty: | 16 pc(s) |
| Producer: | Pantum |
| Warranty: | 24 month(s) |