PALIT RTX4070 Dual 12GB GDDR6X 192bit
Gamintojas: PALIT
Prekės kodas (MPN): NED4070019K9-1047D
Prekės kodas (MPN): NED4070019K9-1047D
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 808,14 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Palit GeForce RTX 4070 Dual - graphics card - GeForce RTX 4070 - 12 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Memory: | 12 GB GDDR6X |
| Memory speed: | 21 Gbps |
| Core clock: | 1920 MHz |
| Boost clock: | 2475 MHz |
| Cuda cores: | 5888 |
| Memory interface: | 192-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | HDMI 3 x DisplayPort |
| Api supported: | Vulkan, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 4.01 cm x 26.91 cm x 12.75 cm |
PALIT RTX4070 Dual 12GB GDDR6X 192bit 3xDP HDMI |
| Product description: | Palit GeForce RTX 4070 Dual - graphics card - GeForce RTX 4070 - 12 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Memory: | 12 GB GDDR6X |
| Memory speed: | 21 Gbps |
| Core clock: | 1920 MHz |
| Boost clock: | 2475 MHz |
| Cuda cores: | 5888 |
| Memory interface: | 192-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | HDMI 3 x DisplayPort |
| Api supported: | Vulkan, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 4.01 cm x 26.91 cm x 12.75 cm |
PALIT RTX4070 Dual 12GB GDDR6X 192bit 3xDP HDMI