PALIT RTX 4060Ti Dual 8GB GDDR6
Gamintojas: PALIT
Prekės kodas (MPN): NE6406T019P1-1060D
Prekės kodas (MPN): NE6406T019P1-1060D
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 543,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Palit GeForce RTX 4060 Ti Dual - graphics card - GeForce RTX 4060 Ti - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
| Memory: | 8 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 18 Gbps |
| Core clock: | 2310 MHz |
| Boost clock: | 2535 MHz |
| Cuda cores: | 4352 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | HDMI 3 x DisplayPort |
| Api supported: | Vulkan, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 4.01 cm x 24.99 cm x 12.35 cm |
PALIT RTX 4060Ti Dual 8GB GDDR6 |
| Product description: | Palit GeForce RTX 4060 Ti Dual - graphics card - GeForce RTX 4060 Ti - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
| Memory: | 8 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 18 Gbps |
| Core clock: | 2310 MHz |
| Boost clock: | 2535 MHz |
| Cuda cores: | 4352 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | HDMI 3 x DisplayPort |
| Api supported: | Vulkan, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 4.01 cm x 24.99 cm x 12.35 cm |
PALIT RTX 4060Ti Dual 8GB GDDR6