80Plus Bronze PSU | PL750D-FC | 750 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
|---|
| Gross depth (mm): | 155.00 mm |
| Gross height (mm): | 91.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 145.00 mm |
| Net weight: | 1.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 422 pc(s) |
| Nominal power: | 750 W |
| Producer product name: | PL750D-FC |
| Producer product family: | 80Plus Bronze PSU |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Net weight: | 1.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Deepcool |
| Palette Qty: | 422 pc(s) |
| Nominal power: | 750 W |