730 Wireless Dual On-ear Headset USB-A Bundle - Carbon Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 756,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Type: | Headset |
| Technology: | |
| Wirelesscompatibility: | Yes |
| Noisecancellation: | Active |
| Microphonetype: | Uni-directional |
| Sensitivity: | - |
| Frequency: | |
| Speakerdiameter: | 40 mm |
| Connectivity: | |
| Operatingrange: | 65 m |
| Operatingtime: | 22 h |
| Standbytime: | - |
| Rechargetime: | 2.5 h |
| Battery: | Rechargeable |
| Usercontrols: | Call and music controls |
| Led: | Visible LED strip on both ears that is red while on a call or activate manually for presence control |
| Systemrequirements: | - |
| Color: | Black |
| Width: | - |
| Depth: | - |
| Height: | - |
| Packagedimensions: | - |
| Packageweight: | 0.690 kg |
| Warranty: | - |
| Packagecontents: |