4G LTE M2M Router | DWM-313 | 802.11n | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support No | MU-MiMO No | 4G | Antenna type 2 x Detachable 3G/4G antennas, 1 x Detachable Wi-Fi antenna
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 174,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.41 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.21 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 2 x Detachable 3G/4G antennas, 1 x Detachable Wi-Fi antenna |
| Producer product name: | DWM-313 |
| Producer product family: | 4G LTE M2M Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | 4G |
| MU-MiMO: | No |
| Palette Qty: | 2439 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.41 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.21 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 2 x Detachable 3G/4G antennas, 1 x Detachable Wi-Fi antenna |
| Producer product name: | DWM-313 |
| Producer product family: | 4G LTE M2M Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | 4G |
| MU-MiMO: | No |
| Palette Qty: | 2439 pc(s) |
| Producer: | D-Link |
| Warranty: | 24 month(s) |