32" PCAP Anti-glare Bezel Free 30-Points Touch Screen, Anti-Fingerprint coating, 1920x1080, AMVA3 panel, 24/7 operation, 500cd/m², 3000:1, 8ms, Landscape, Portrait, Open frame model
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): TF3215MC-B1AG
Prekės kodas (MPN): TF3215MC-B1AG
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 1117,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/TF3215MC-B1AG_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 81.3 cm (32") |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Hdtype: | Full HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Touchscreen: | Yes |
| Responsetime: | 8 ms |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 16:9 |
| Contrastratiodynamic: | 3000:1 |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.78 million colours |
| Horizontalscanrange: | 30 - 68 kHz |
| Verticalscanrange: | 47 - 63 Hz |
| Displaydiagonalmetric: | 80 cm |
| Surfacehardness: | 7H |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | No |
| Megapixelapprox: | 2.1 MP |
| Builtinmicrophone: | No |
| Builtincamera: | No |
| Productcolour: | Black |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdcp: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | F |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 32 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 43 W |
| Powerconsumptionstandby: | 2 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50 - 60 Hz |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Widthwithoutstand: | 739.5 mm |
| Depthwithoutstand: | 61 mm |
| Heightwithoutstand: | 434 mm |
| Weightwithoutstand: | 10.3 kg |
| Packagewidth: | 890 mm |
| Packagedepth: | 155 mm |
| Packageheight: | 630 mm |
| Packageweight: | 12.8 kg |
| Cablesincluded: | AC, HDMI, USB |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/TF3215MC-B1AG.pdf |