24" 16:9 1920 x 1080 FHD SuperClear® IPS LED Monitor with VGA, HDMI, DipsplayPort, USB, Speakers and Full Ergonomic Stand
Gamintojas: VIEWSONIC
Prekės kodas (MPN): VG2408A
Prekės kodas (MPN): VG2408A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 214,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/VIEWSONIC/VG2408A_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/VIEWSONIC/VG2408A_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/VIEWSONIC/VG2408A_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/VIEWSONIC/VG2408A_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/VIEWSONIC/VG2408A_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 61 cm (24") |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Hdtype: | Full HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Displaybrightnesstypical: | 250 cd/m² |
| Responsetime: | 5 ms |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 1300:1 |
| Contrastratiodynamic: | 50000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 100 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Pixelpitch: | 0.275 x 0.275 mm |
| Surfacehardness: | 3H |
| Colourdepth: | 8 bit |
| Colourgamutstandard: | sRGB |
| Srgbcoveragetypical: | 99% |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Lowbluelighttechnology: | No |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 2 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Productcolour: | Black |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 1.4 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Displayportversion: | 1.2 |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 13 cm |
| Pivot: | Yes |
| Pivotangle: | 90 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| Swivelanglerange: | 0 - 360° |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -4 - 28° |
| Energyefficiencyclasssdr: | E |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 17 kWh |
| Powerconsumptionstandby: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Powersupplytype: | Internal |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 20 - 90% |
| Widthwithstand: | 542 mm |
| Depthwithstand: | 223 mm |
| Heightwithstand: | 516.2 mm |
| Weightwithstand: | 5.2 kg |
| Widthwithoutstand: | 542 mm |
| Depthwithoutstand: | 44 mm |
| Heightwithoutstand: | 323 mm |
| Weightwithoutstand: | 3.2 kg |
| Packagewidth: | 609 mm |
| Packagedepth: | 172 mm |
| Packageheight: | 398 mm |
| Packageweight: | 6.8 kg |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/VIEWSONIC/VG2408A.pdf |