23,8" IPS, 1920x1080/100Hz, 1H1DP, USB,Energy B
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): XU2463HSU-B1
Prekės kodas (MPN): XU2463HSU-B1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 140,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/XU2463HSU-B1_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/XU2463HSU-B1_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/XU2463HSU-B1_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/XU2463HSU-B1_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/XU2463HSU-B1_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Hdtype: | Full HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Backlighttype: | LED |
| Touchscreen: | No |
| Responsetime: | 1 ms |
| Displaysurface: | Matt |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 1300:1 |
| Contrastratiodynamic: | 80000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 100 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Pixelpitch: | 0.275 x 0.275 mm |
| Horizontalscanrange: | 45 - 100 kHz |
| Viewablesizehorizontal: | 33.6 cm |
| Viewablesizevertical: | 59.8 cm |
| Displaydiagonalmetric: | 60 cm |
| Colourgamutstandard: | sRGB |
| Srgbcoveragetypical: | 96% |
| Amdfreesync: | Yes |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 4 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Builtincamera: | No |
| Marketpositioning: | Home |
| Productcolour: | Black |
| Feetcolour: | Black |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Usbhubversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Usbtypeadownstreamportsquantit: | 2 |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Audiooutput: | Yes |
| Headphoneout: | Yes |
| Headphoneoutputs: | 1 |
| Hdcp: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | 4 - 20° |
| Energyefficiencyclasssdr: | B |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 9 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 9.4 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50/60 Hz |
| Powersupplytype: | External |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 540 mm |
| Depthwithstand: | 190 mm |
| Heightwithstand: | 393 mm |
| Weightwithstand: | 3.4 kg |
| Packagewidth: | 685 mm |
| Packagedepth: | 145 mm |
| Packageheight: | 435 mm |
| Packageweight: | 6.2 kg |
| Packagetype: | Box |
| Cablesincluded: | HDMI, Power, USB |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/XU2463HSU-B1.pdf |