23.8" IPS 180Hz, 1920x1080, 1DP1H, USB
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): G2470HSU-B6
Prekės kodas (MPN): G2470HSU-B6
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 174,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/G2470HSU-B6_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/G2470HSU-B6_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/G2470HSU-B6_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/G2470HSU-B6_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/G2470HSU-B6_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Hdtype: | Full HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LCD |
| Paneltype: | Fast IPS |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 300 cd/m² |
| Responsetime: | 0.2 ms |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 1000:1 |
| Contrastratiodynamic: | 80000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 180 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Pixelpitch: | 0.275 x 0.275 mm |
| Horizontalscanrange: | 30 - 225 kHz |
| Viewablesizehorizontal: | 52.7 cm |
| Viewablesizevertical: | 29.6 cm |
| Displaydiagonalmetric: | 60.5 cm |
| Colourdepth: | 8 bit |
| Amdfreesync: | Yes |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 4 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Builtincamera: | No |
| Marketpositioning: | Gaming |
| Productcolour: | Black |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Usbhubversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Usbtypeadownstreamportsquantit: | 4 |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 1.4 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Displayportversion: | 1.2 |
| Headphoneout: | Yes |
| Hdcp: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -3.5 - 21.5° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | E |
| Energyefficiencyclasshdr: | Not available |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 18 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 18 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.3 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50/60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 539.5 mm |
| Depthwithstand: | 192.5 mm |
| Heightwithstand: | 393.5 mm |
| Weightwithstand: | 3.2 kg |
| Packagewidth: | 610 mm |
| Packagedepth: | 610 mm |
| Packageheight: | 413 mm |
| Packageweight: | 4.9 kg |
| Cablesincluded: | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/G2470HSU-B6.pdf |