21,5" ETE IPS-panel, 1920x1080, 250cd/m², Speakers, HDMI, DisplayPort, 3ms
Gamintojas: IIYAMA
Prekės kodas (MPN): XU2293HS-B5
Prekės kodas (MPN): XU2293HS-B5
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 95,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/XU2293HS-B5_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/XU2293HS-B5_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/XU2293HS-B5_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/XU2293HS-B5_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/IIYAMA/XU2293HS-B5_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 54.6 cm (21.5") |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Hdtype: | Full HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Responsetime: | 3 ms |
| Displaysurface: | Matt |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 1000:1 |
| Contrastratiodynamic: | 80000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 75 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Pixelpitch: | 0.249 x 0.249 mm |
| Horizontalscanrange: | 30 - 84 kHz |
| Displaydiagonalmetric: | 55 cm |
| Amdfreesync: | Yes |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 2 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Marketpositioning: | Business |
| Productcolour: | Black |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Displayportsquantity: | 1 |
| Headphoneout: | Yes |
| Hdcp: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Tiltanglerange: | 5 - 20° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | D |
| Energyefficiencyclasshdr: | Not available |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 12 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 14 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50 - 60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 493.5 mm |
| Depthwithstand: | 211 mm |
| Heightwithstand: | 385 mm |
| Weightwithstand: | 2.8 kg |
| Packagewidth: | 555 mm |
| Packagedepth: | 140 mm |
| Packageheight: | 350 mm |
| Packageweight: | 3.8 kg |
| Cablesincluded: | HDMI |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/IIYAMA/XU2293HS-B5.pdf |