2-in-1 Flash Drive | JumpDrive Dual Drive D400 | 64 GB | USB 3.1 | Grey
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 23,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lexar |
| Palette Qty: | 1477 pc(s) |
| Capacity: | 64 GB |
| Interface type: | USB 3.1 |
| Colour of product: | Grey |
| Producer product name: | JumpDrive Dual Drive D400 |
| Producer product family: | 2-in-1 Flash Drive |
| Material: | Metal |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lexar |
| Palette Qty: | 1477 pc(s) |
| Capacity: | 64 GB |
| Interface type: | USB 3.1 |
| Colour of product: | Grey |
| Producer product name: | JumpDrive Dual Drive D400 |
| Producer product family: | 2-in-1 Flash Drive |
| Material: | Metal |
| Warranty: | 24 month(s) |