16TB WD161KFGX WD Red Pro NAS 7200 RPM 512MB | QNAP
Gamintojas: QNAP
Prekės kodas (MPN): 7211316T-7050000-000-RS
Prekės kodas (MPN): 7211316T-7050000-000-RS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 632,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 141.30 g |
| PET: | 0.90 g |
| Plastic (No PET): | 7.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | QNAP |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 141.30 g |
| PET: | 0.90 g |
| Plastic (No PET): | 7.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | QNAP |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |