Outdoor CPE | CPE710 | 802.11ac | 867 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 2 | Mesh Support No | MU-MiMO Yes | No mobile broadband | 24 month(s)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 100,04 € | |
| S2 | - / - | - | 98,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 328.00 mm |
| Gross height (mm): | 135.00 mm |
| Gross weight: | 1.81 kg |
| Gross width (mm): | 155.00 mm |
| Net weight: | 1.71 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | CPE710 |
| Producer product family: | Outdoor CPE |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Wi-Fi data rate (max): | 867 Mbit/s |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Palette Qty: | 252 pc(s) |
| Producer: | TP-LINK |
Aprašymas With 23 dBi high-gain directional Cassegrain antenna and dedicated metal reflector, the CPE710 provides excellent beam directivity, improved latency, and noise immunity. Professional performance, coupled with user-friendly design, makes the 5 GHz 867 Mbps 23 dBi Outdoor CPE710 an ideal choice and cost-effective solution for outdoor long-distance wireless networking applications. Funkcijos 802.11ac for up to 867Mbps on 5GHz wireless data rate Excellent beam directivity, improved latency and noise cancellation Innovative snap-lock parts make for fast assembly and a sturdy structural design keeps CPE710 stable even in strong winds Durable IP65 weatherproof enclosure along with 15kV ESD and 6kV lightning protection ensures all-weather suitability Pharos Control gives administrators a free, centralized management system Passive PoE supports to allow flexible deployment and convenient installation |
| Gross depth (mm): | 328.00 mm |
| Gross height (mm): | 135.00 mm |
| Gross weight: | 1.81 kg |
| Gross width (mm): | 155.00 mm |
| Net weight: | 1.71 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | CPE710 |
| Producer product family: | Outdoor CPE |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Wi-Fi data rate (max): | 867 Mbit/s |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Palette Qty: | 252 pc(s) |
| Producer: | TP-LINK |
Aprašymas
With 23 dBi high-gain directional Cassegrain antenna and dedicated metal reflector, the CPE710 provides excellent beam directivity, improved latency, and noise immunity. Professional performance, coupled with user-friendly design, makes the 5 GHz 867 Mbps 23 dBi Outdoor CPE710 an ideal choice and cost-effective solution for outdoor long-distance wireless networking applications.
Funkcijos
802.11ac for up to 867Mbps on 5GHz wireless data rate
Excellent beam directivity, improved latency and noise cancellation
Innovative snap-lock parts make for fast assembly and a sturdy structural design keeps CPE710 stable even in strong winds
Durable IP65 weatherproof enclosure along with 15kV ESD and 6kV lightning protection ensures all-weather suitability
Pharos Control gives administrators a free, centralized management system
Passive PoE supports to allow flexible deployment and convenient installation