OPTOMA ZU920TST 8200ANSI WUXGA 0.65-0.75:1 DLP ST PROJECTOR
Gamintojas: OPTOMA
Prekės kodas (MPN): W9PD7K401VZ1
Prekės kodas (MPN): W9PD7K401VZ1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 12443,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Ansi lumens (max.): | 8200 |
| Native resolution: | WUXGA (1920x1200) |
| Projection technology: | DLP |
| Throw ratio: | 0.65:1 ~ 0.75:1 |
| Aspect ratio: | 4:3 / 16:9 / 16:10 |
| Keystone correction, vertical, °: | +/- 30 |
| Service life of lamp, h: | 30 000 |
| Contrast ratio (typical): | 3000000:1 |
| Projection distance, m: | 0.7 - 16.6 |
| Speaker power, w: | 2 x 10 |
| Connections: | HDBaseT |
| Connections: | HDMI 2.0 |
| Connections: | VGA |
| Connections: | 3D Sync |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | 12V Trigger |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | Serial (RS-232) |
| Weight, g: | 14000 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 486 x 417.4 x 176 |
| Noise level, db: | 36 |
| Power consumption, w: | 260 |
| Power consumption (max.), w: | 505 |
| Light source: | Laser |
| Built-in speakers: | Yes |
| Ansi lumens (max.): | 8200 |
| Native resolution: | WUXGA (1920x1200) |
| Projection technology: | DLP |
| Throw ratio: | 0.65:1 ~ 0.75:1 |
| Aspect ratio: | 4:3 / 16:9 / 16:10 |
| Keystone correction, vertical, °: | +/- 30 |
| Service life of lamp, h: | 30 000 |
| Contrast ratio (typical): | 3000000:1 |
| Projection distance, m: | 0.7 - 16.6 |
| Speaker power, w: | 2 x 10 |
| Connections: | HDBaseT |
| Connections: | HDMI 2.0 |
| Connections: | VGA |
| Connections: | 3D Sync |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | 12V Trigger |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | Serial (RS-232) |
| Weight, g: | 14000 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 486 x 417.4 x 176 |
| Noise level, db: | 36 |
| Power consumption, w: | 260 |
| Power consumption (max.), w: | 505 |
| Light source: | Laser |
| Built-in speakers: | Yes |