Networking Instant On AP11D (RW) Access Point
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 228,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Standard: | Wi-Fi 5 |
| Frequency: | |
| Datarate: | 300 Mbps |
| Interface: | |
| Range: | - |
| Security: | - |
| Management: | App managed |
| Led: | 3x status indicators |
| Mounting: | |
| Power: | 9.7 to 25.3 W |
| Antenna: | 2x2 |
| Packagecontents: | - |
| Systemrequirements: | - |
| Width: | 86 mm |
| Depth: | 40 mm |
| Height: | 150 mm |
| Grossweight: | 0.600 kg |
| Warranty: | - |