Networking Instant On 1930 48G 4SFP+ Switch PoE (370W)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 876,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Formfactor: | Rack |
| Type: | Aruba Instant On 1930 Series |
| Standard: | |
| Ethernettype: | Gigabit Ethernet |
| Uplinktype: | SFP+ |
| Networkports: | 48 |
| Interface: | |
| Datatransferrate: | |
| Networkcables: | - |
| Duplex: | Half / Full |
| Layers: | 2 |
| Manage: | Smart |
| Macaddresstable: | 16 K |
| Vlan: | - |
| Databuffer: | 1.5 MB |
| Security: | - |
| Mirroring: | - |
| Led: | - |
| Power: | |
| Poe: | 370 W |
| Packagecontents: | - |
| Systemrequirements: | - |
| Width: | 442.5 mm |
| Depth: | 322.6 mm |
| Height: | 43.9 mm |
| Grossweight: | 6.300 kg |
| Warranty: | Limited Lifetime |