Networking Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch
Gamintojas: HPE
Prekės kodas (MPN): JL684B#ABB?/LTSTOCK1
Prekės kodas (MPN): JL684B#ABB?/LTSTOCK1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 661,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HPE/JL684B%23ABBLTSTOCK1_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Switchtype: | Managed |
| Switchlayer: | L2/L3/L4 |
| Qualityofserviceqossupport: | Yes |
| Webbasedmanagement: | Yes |
| Cloudmanaged: | Yes |
| Arpinspection: | Yes |
| Sfpmoduleslotsquantity: | 4 |
| Networkingstandards: | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1Qaz, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Portmirroring: | Yes |
| Flowcontrolsupport: | Yes |
| Automdimdix: | Yes |
| Spanningtreeprotocol: | Yes |
| Vlansupport: | Yes |
| Macaddresstable: | 16000 entries |
| Jumboframessupport: | Yes |
| Jumboframes: | 9216 |
| Dhcpfeatures: | DHCP client |
| Accesscontrollistacl: | Yes |
| Igmpsnooping: | Yes |
| Sshsslsupport: | Yes |
| Rackmounting: | Yes |
| Productcolour: | White |
| Builtinprocessor: | Yes |
| Processorfrequency: | 800 MHz |
| Internalmemory: | 512 MB |
| Flashmemory: | 256 MB |
| Powersupplyincluded: | Yes |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Storagetemperaturett: | -40 - 70 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 15 - 95% |
| Storagerelativehumidityhh: | 15 - 95% |
| Width: | 43.9 mm |
| Depth: | 442.5 mm |
| Height: | 264.7 mm |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HPE/JL684B%23ABBLTSTOCK1.pdf |