Networking Instant On 1430 8G Switch PoE (64W)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 166,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Formfactor: | Desktop |
| Type: | Aruba Instant On 1430 Series |
| Standard: | |
| Ethernettype: | Gigabit Ethernet |
| Uplinktype: | No |
| Networkports: | 8 |
| Interface: | 8x RJ-45 autosensing 10/100/1000 Class 4 PoE ports |
| Datatransferrate: | |
| Networkcables: | - |
| Duplex: | Half / Full |
| Layers: | 2 |
| Manage: | Unmanaged |
| Macaddresstable: | 8 K |
| Vlan: | - |
| Databuffer: | 2 Mb |
| Security: | - |
| Mirroring: | - |
| Led: | - |
| Power: | |
| Poe: | 64 W |
| Packagecontents: | - |
| Systemrequirements: | - |
| Width: | 177 mm |
| Depth: | 150 mm |
| Height: | 37 mm |
| Grossweight: | 2.150 kg |
| Warranty: | - |