NATEC NTO-0769 Laptop Bag DOBERMAN
Gamintojas: NATEC
Prekės kodas (MPN): NTO-0769
Prekės kodas (MPN): NTO-0769
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 18,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Natec Doberman - notebook carrying case |
| Product type: | Notebook carrying case |
| Colour: | Black |
| Product material: | Polyester |
| Dimensions (wxdxh): | 45.5 cm x 7 cm x 34 cm |
| Weight: | 840 g |
| Notebook compatibility: | 17.3" |
| Features: | Hook & loop fastener, Anti-Shock System |
| Carrying strap: | Shoulder carrying strap, grip handles |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas For those who need more than just another laptop bag, Natec created Doberman with its professional design, functionality, and care for a quality. Funkcijos Notebook and a briefcase Capacious Safe Perfect for traveling Stylish |
| Product description: | Natec Doberman - notebook carrying case |
| Product type: | Notebook carrying case |
| Colour: | Black |
| Product material: | Polyester |
| Dimensions (wxdxh): | 45.5 cm x 7 cm x 34 cm |
| Weight: | 840 g |
| Notebook compatibility: | 17.3" |
| Features: | Hook & loop fastener, Anti-Shock System |
| Carrying strap: | Shoulder carrying strap, grip handles |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
For those who need more than just another laptop bag, Natec created Doberman with its professional design, functionality, and care for a quality.
Funkcijos
Notebook and a briefcase
Capacious
Safe
Perfect for traveling
Stylish