NATEC NTO-0392 Laptop Bag BOXER Black
Gamintojas: NATEC
Prekės kodas (MPN): NTO-0392
Prekės kodas (MPN): NTO-0392
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 29,78 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Natec BOXER - notebook carrying case |
| Product type: | Notebook carrying case |
| Colour: | Black |
| Product material: | Nylon twill |
| Dimensions (wxdxh): | 41.5 cm x 9 cm x 33 cm |
| Notebook compatibility: | 15.6" |
| Features: | Zippered, Anti-Shock System, adjustable laptop security belt |
| Carrying strap: | Shoulder carrying strap |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas NATEC BOXER is a high-quality notebook bag. Funkcijos Stiffened design assuring your notebook safety Convenient, double strengthened handle Twill nylon external strength cover Air-cell notebook protector Adjustable notebook securing belt Durable handle Arm belt with adjustable length 3 bag parts: notebook, document case, gadgets Trolley & suitcase holder |
| Product description: | Natec BOXER - notebook carrying case |
| Product type: | Notebook carrying case |
| Colour: | Black |
| Product material: | Nylon twill |
| Dimensions (wxdxh): | 41.5 cm x 9 cm x 33 cm |
| Notebook compatibility: | 15.6" |
| Features: | Zippered, Anti-Shock System, adjustable laptop security belt |
| Carrying strap: | Shoulder carrying strap |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
NATEC BOXER is a high-quality notebook bag.
Funkcijos
Stiffened design assuring your notebook safety
Convenient, double strengthened handle
Twill nylon external strength cover
Air-cell notebook protector
Adjustable notebook securing belt
Durable handle
Arm belt with adjustable length
3 bag parts: notebook, document case, gadgets
Trolley & suitcase holder