NATEC laptop sleeve Coral 13.3inch black
Gamintojas: NATEC
Prekės kodas (MPN): NET-1700
Prekės kodas (MPN): NET-1700
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | 8,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Natec Coral - notebook sleeve |
| Product type: | Notebook sleeve |
| Colour: | Black |
| Product material: | Neoprene |
| Dimensions (wxdxh): | 35 cm x 3 cm x 25.5 cm |
| Weight: | 236 g |
| Notebook compatibility: | 13.3" |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Natec Coral is a durable case made of high-quality materials that will effectively protect your laptop while traveling. Funkcijos Full protection Thoughtful solutions Professional appearance |
| Product description: | Natec Coral - notebook sleeve |
| Product type: | Notebook sleeve |
| Colour: | Black |
| Product material: | Neoprene |
| Dimensions (wxdxh): | 35 cm x 3 cm x 25.5 cm |
| Weight: | 236 g |
| Notebook compatibility: | 13.3" |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Natec Coral is a durable case made of high-quality materials that will effectively protect your laptop while traveling.
Funkcijos
Full protection
Thoughtful solutions
Professional appearance