NATEC Laptop Cooling Pad Oriole
Gamintojas: NATEC
Prekės kodas (MPN): NPL-1926
Prekės kodas (MPN): NPL-1926
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 26,16 € | |
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. |
- | 30,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Natec Oriole - notebook fan |
| Product type: | Notebook fan |
| Colour: | Blue, black |
| Fans qty: | Triple |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Rotation speed: | 1080-1280 rpm |
| Air flow: | 70 cfm |
| Power connector: | 4 pin USB Type A |
| Rated voltage: | 5 V |
| Features: | Fan controller |
| Product material: | Metal, ABS plastic |
| Dimensions (wxdxh): | 27 cm x 27 cm x 2.5 cm |
| Weight: | 740 g |
| Notebook compatibility: | 17.3" |
| Display screen size compatibilit: | 17.3" |
| Features: | Non-slip feet, perforated top panel, USB cable with splitter, tilt adjustment (7 levels), blue LED lightin |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Natec Oriole is a rugged cooling stand dedicated to 17.3" laptops. Its high efficiency is the result of having 3 fans. There are also many features that make it easy to adjust it to your own expectations. Fan speed control? Adjustable degree of inclination? With Natec Oriole it is possible. And this is just the beginning. Funkcijos Built to fight temperatures Work the way you like Convenient power supply Proven materials Make your device stand out |
| Product description: | Natec Oriole - notebook fan |
| Product type: | Notebook fan |
| Colour: | Blue, black |
| Fans qty: | Triple |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Rotation speed: | 1080-1280 rpm |
| Air flow: | 70 cfm |
| Power connector: | 4 pin USB Type A |
| Rated voltage: | 5 V |
| Features: | Fan controller |
| Product material: | Metal, ABS plastic |
| Dimensions (wxdxh): | 27 cm x 27 cm x 2.5 cm |
| Weight: | 740 g |
| Notebook compatibility: | 17.3" |
| Display screen size compatibilit: | 17.3" |
| Features: | Non-slip feet, perforated top panel, USB cable with splitter, tilt adjustment (7 levels), blue LED lightin |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Natec Oriole is a rugged cooling stand dedicated to 17.3" laptops. Its high efficiency is the result of having 3 fans. There are also many features that make it easy to adjust it to your own expectations. Fan speed control? Adjustable degree of inclination? With Natec Oriole it is possible. And this is just the beginning.
Funkcijos
Built to fight temperatures
Work the way you like
Convenient power supply
Proven materials
Make your device stand out