NATEC Laptop bag Goa 15.6i black
Gamintojas: NATEC
Prekės kodas (MPN): NTO-2055
Prekės kodas (MPN): NTO-2055
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 9,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Natec GOA - notebook carrying case |
| Product type: | Notebook carrying case |
| Colour: | Black, slate |
| Product material: | 300D polyester |
| Dimensions (wxdxh): | 40 cm x 2.5 cm x 28.5 cm |
| Notebook compatibility: | 15.6" |
| Notebook supported sizes: | Up to 15.6" / up to 39.6 cm |
| Features: | Foam padded laptop compartment, shock absorption, reinforced handle, removable shoulder strap, adjustable |
| Carrying strap: | Shoulder carrying strap, carrying handle |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Laptop security? It will be ensured by Natec Goa 15.6" - a bag designed for transporting 15.6" laptops. The soft, foam-padded main compartment will cushion shocks, while the front pocket will allow you to take your favorite office supplies and accessories with you. Travel safely and have the essentials always at hand. Funkcijos With security in mind Not just a laptop Travel more comfortably |
| Product description: | Natec GOA - notebook carrying case |
| Product type: | Notebook carrying case |
| Colour: | Black, slate |
| Product material: | 300D polyester |
| Dimensions (wxdxh): | 40 cm x 2.5 cm x 28.5 cm |
| Notebook compatibility: | 15.6" |
| Notebook supported sizes: | Up to 15.6" / up to 39.6 cm |
| Features: | Foam padded laptop compartment, shock absorption, reinforced handle, removable shoulder strap, adjustable |
| Carrying strap: | Shoulder carrying strap, carrying handle |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Laptop security? It will be ensured by Natec Goa 15.6" - a bag designed for transporting 15.6" laptops. The soft, foam-padded main compartment will cushion shocks, while the front pocket will allow you to take your favorite office supplies and accessories with you. Travel safely and have the essentials always at hand.
Funkcijos
With security in mind
Not just a laptop
Travel more comfortably