NATEC Laptop bag Boxer Lite 15.6i black
Gamintojas: NATEC
Prekės kodas (MPN): NTO-2054
Prekės kodas (MPN): NTO-2054
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | 16 vnt. 1-5 d.d. 16 / - vnt. | 20,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Natec BOXER LITE - notebook carrying case |
| Product type: | Notebook carrying case |
| Colour: | Black |
| Product material: | 600D polyester |
| Dimensions (wxdxh): | 41 cm x 6.5 cm x 30.5 cm |
| Notebook compatibility: | 15.6" |
| Notebook supported sizes: | Up to 15.6" / up to 39.6 cm |
| Features: | Anti-Shock System, Air Cell System, rigid frame, reinforced handle, soft grip, adjustable shoulder strap, |
| Carrying strap: | Shoulder carrying strap, carrying handle |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas The Natec BOXER LITE notebook carrying case is designed for functionality and comfort. With two compartments and additional pockets, it provides ample space for documents and accessories. The case accommodates notebooks up to 15.6 inches, making it an ideal choice for students and professionals alike. Featuring a removable and adjustable shoulder strap along with a reinforced handle, this carrying case offers versatile transportation options. The anti-shock system and rigid frame ensure that your device is protected, while the soft grip enhances comfort during use. Crafted from durable 600D polyester, the BOXER LITE is built to withstand daily wear, providing reliable protection for your equipment. Funkcijos Accommodates notebooks up to 15.6 inches Features anti-shock system for added protection Incorporates a removable and adjustable shoulder strap Includes additional compartments for documents and accessories Constructed from durable 600D polyester |
| Product description: | Natec BOXER LITE - notebook carrying case |
| Product type: | Notebook carrying case |
| Colour: | Black |
| Product material: | 600D polyester |
| Dimensions (wxdxh): | 41 cm x 6.5 cm x 30.5 cm |
| Notebook compatibility: | 15.6" |
| Notebook supported sizes: | Up to 15.6" / up to 39.6 cm |
| Features: | Anti-Shock System, Air Cell System, rigid frame, reinforced handle, soft grip, adjustable shoulder strap, |
| Carrying strap: | Shoulder carrying strap, carrying handle |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
The Natec BOXER LITE notebook carrying case is designed for functionality and comfort. With two compartments and additional pockets, it provides ample space for documents and accessories. The case accommodates notebooks up to 15.6 inches, making it an ideal choice for students and professionals alike. Featuring a removable and adjustable shoulder strap along with a reinforced handle, this carrying case offers versatile transportation options. The anti-shock system and rigid frame ensure that your device is protected, while the soft grip enhances comfort during use. Crafted from durable 600D polyester, the BOXER LITE is built to withstand daily wear, providing reliable protection for your equipment.
Funkcijos
Accommodates notebooks up to 15.6 inches
Features anti-shock system for added protection
Incorporates a removable and adjustable shoulder strap
Includes additional compartments for documents and accessories
Constructed from durable 600D polyester