Natec Laptop Backpack Merino NTO-1703 Black, 15.6 ", Shoulder strap, Backpack
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 35,85 € | |
| S2 | 12 vnt. 1-5 d.d. 12 / - vnt. |
27,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 500.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.45 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 1.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | NTO-1703 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Dimensions (W x D x H): | 190 x 345 x 465 mm |
| Fits up to size: | " |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Laptop Backpack Merino |
| Shoulder strap: | Yes |
| Screen size compatibility: | 15.6 " |
| Material: | Nylon 1680D |
| Front pocket: |
Aprašymas Natec Merino is a modern and functional backpack designed to carry laptops with a maximum diagonal of 15.6 inches. Durable materials and a roomy interior make the backpack perfect for both everyday use and travel. Funkcijos Full protection Perfect organization Convenience Additional features |
| Gross depth (mm): | 500.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.45 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 1.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | NTO-1703 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Dimensions (W x D x H): | 190 x 345 x 465 mm |
| Fits up to size: | " |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Laptop Backpack Merino |
| Shoulder strap: | Yes |
| Screen size compatibility: | 15.6 " |
| Material: | Nylon 1680D |
| Front pocket: |
Aprašymas
Natec Merino is a modern and functional backpack designed to carry laptops with a maximum diagonal of 15.6 inches. Durable materials and a roomy interior make the backpack perfect for both everyday use and travel.
Funkcijos
Full protection
Perfect organization
Convenience
Additional features