Natec Laptop Backpack Eland NTO-1386 Black, 15.6 ", Shoulder strap, Backpack
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 22,65 € | |
| S2 | 14 vnt. 1-5 d.d. 14 / - vnt. |
16,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 500.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.45 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 1.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | NTO-1386 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Dimensions (W x D x H): | 180 x 310 x 440 mm |
| Fits up to size: | " |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Laptop Backpack Eland |
| Shoulder strap: | Yes |
| Screen size compatibility: | 15.6 " |
| Material: | Polyester |
| Front pocket: | Yes |
Aprašymas Natec Eland is a functional and sturdy backpack designed to accommodate your laptop. Its compacted size, though roomy interior, will serve perfectly for work, school or travel. Funkcijos Perfect for daily trips Optimal capacity Designed for comfort |
| Gross depth (mm): | 500.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.45 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 1.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | NTO-1386 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Dimensions (W x D x H): | 180 x 310 x 440 mm |
| Fits up to size: | " |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Laptop Backpack Eland |
| Shoulder strap: | Yes |
| Screen size compatibility: | 15.6 " |
| Material: | Polyester |
| Front pocket: | Yes |
Aprašymas
Natec Eland is a functional and sturdy backpack designed to accommodate your laptop. Its compacted size, though roomy interior, will serve perfectly for work, school or travel.
Funkcijos
Perfect for daily trips
Optimal capacity
Designed for comfort