MSI PRO H610M-E DDR4 Processor family Intel Processor socket LGA1700 DDR4 DIMM Memory slots 2 Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 Number of SATA connectors 4 Chipset Intel H610 Mirco-ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 14 vnt. 1-5 d.d. 14 / - vnt. | - | 70,64 € | |
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. |
- | 70,75 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 260.00 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 0.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 170.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H610 |
| Producer product name: | PRO H610M-E DDR4 |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Mirco-ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Palette Qty: | 213 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas PRO series helps users work smarter by delivering an efficient and productive experience. Featuring stable functionality and high-quality assembly, PRO series motherboards provide not only optimized professional workflows but also less troubleshooting and longevity. Funkcijos Supports powerful processors for LGA 1700 socket Supports DDR4 memory Core Boost: with premium layout and digital power design to support more cores and provide better performance Memory Boost: advanced technology to deliver pure data signals for the best performance, stability and compatibility Lightning-fast experience: PCIe 4.0 Audio Boost: reward your ears with studio-grade sound quality Steel armor: protecting VGA cards against bending and EMI for better performance, stability and strength |
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 260.00 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 0.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 170.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H610 |
| Producer product name: | PRO H610M-E DDR4 |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Mirco-ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Palette Qty: | 213 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
PRO series helps users work smarter by delivering an efficient and productive experience. Featuring stable functionality and high-quality assembly, PRO series motherboards provide not only optimized professional workflows but also less troubleshooting and longevity.
Funkcijos
Supports powerful processors for LGA 1700 socket
Supports DDR4 memory
Core Boost: with premium layout and digital power design to support more cores and provide better performance
Memory Boost: advanced technology to deliver pure data signals for the best performance, stability and compatibility
Lightning-fast experience: PCIe 4.0
Audio Boost: reward your ears with studio-grade sound quality
Steel armor: protecting VGA cards against bending and EMI for better performance, stability and strength