MSI PRO B760M-P Processor family Intel, Processor socket LGA1700, DDR5 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset Intel B760, mATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 17 vnt. 1-5 d.d. 17 / - vnt. | - | 121,50 € | |
| S2 | 37 vnt. 1-5 d.d. 37 / - vnt. |
- | 121,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 260.00 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 0.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 213 pc(s) |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | Intel B760 |
| Producer product name: | PRO B760M-P |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | mATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Funkcijos Supports DDR5 memory, dual channel DDR5 6800+MHz (OC) Core Boost - with premium layout and digital power design to support more cores and provide better performance Memory Boost - advanced technology to deliver pure data signals for the best performance, stability and compatibility Lightning fast experience - PCIe 4.0, Lightning Gen4 x4 M.2 with M.2 Shield Frozr AUDIO BOOST - reward your ears with studio grade sound quality for the most immersive gaming experience Steel Armor - protecting VGA cards against bending and EMI for better performance, stability and strength |
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 260.00 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 0.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 213 pc(s) |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | Intel B760 |
| Producer product name: | PRO B760M-P |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | mATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Funkcijos
Supports DDR5 memory, dual channel DDR5 6800+MHz (OC)
Core Boost - with premium layout and digital power design to support more cores and provide better performance
Memory Boost - advanced technology to deliver pure data signals for the best performance, stability and compatibility
Lightning fast experience - PCIe 4.0, Lightning Gen4 x4 M.2 with M.2 Shield Frozr
AUDIO BOOST - reward your ears with studio grade sound quality for the most immersive gaming experience
Steel Armor - protecting VGA cards against bending and EMI for better performance, stability and strength