MSI PRO B760M-B DDR4 | MSI
Gamintojas: MSI
Prekės kodas (MPN): PRO B760M-B DDR4
Prekės kodas (MPN): PRO B760M-B DDR4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 76,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 320.00 mm |
| Gross height (mm): | 352.00 mm |
| Gross weight: | 1.34 kg |
| Gross width (mm): | 87.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Palette Qty: | 88 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 320.00 mm |
| Gross height (mm): | 352.00 mm |
| Gross weight: | 1.34 kg |
| Gross width (mm): | 87.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.37 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Palette Qty: | 88 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |