MSI MPG X670E CARBON WIFI Processor family AMD, Processor socket AM5, DDR5 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 6, Chipset AMD X670, ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 403,46 € | ||
| S2 | - / - | 488,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 268 mm |
| Gross height (mm): | 342 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 70 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00641592 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD X670 |
| Producer product name: | MPG X670E CARBON WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| I/O ports: | |
| Form factor: | |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
Aprašymas MPG X670E CARBON WIFI employs carbon black color scheme and RGB lighting to show off different personality and identity. Besides being stylish, it is also powerful. Funkcijos Premium thermal design DDR5 memory Lightning Gen 5 MSI Core Boost MSI Memory Boost Screwless M.2 Shield FROZR Wi-Fi 6E 2.5G network solution Lightning USB 20G MSI Audio Boost 5 |
| Gross depth (mm): | 268 mm |
| Gross height (mm): | 342 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 70 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00641592 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD X670 |
| Producer product name: | MPG X670E CARBON WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| I/O ports: | |
| Form factor: | |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
Aprašymas
MPG X670E CARBON WIFI employs carbon black color scheme and RGB lighting to show off different personality and identity. Besides being stylish, it is also powerful.
Funkcijos
Premium thermal design
DDR5 memory
Lightning Gen 5
MSI Core Boost
MSI Memory Boost
Screwless M.2 Shield FROZR
Wi-Fi 6E
2.5G network solution
Lightning USB 20G
MSI Audio Boost 5