MSI MPG B760I EDGE WIFI
Gamintojas: MSI
Prekės kodas (MPN): MPG B760I EDGE WIFI
Prekės kodas (MPN): MPG B760I EDGE WIFI
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 254,29 € | ||
| S2 | - / - | 254,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 319.00 mm |
| Gross height (mm): | 352.00 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 86.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.67 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 89 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The MPG series brings out fashionable products by showing extremely unique styles and expressing a conceited attitude towards the challenge of the gaming world. With extraordinary performance and style, the MPG series defines the future of gaming fashion. Funkcijos Supports DDR5 Memory Lightning fast game experience: PCIe 5.0 slots, Lightning Gen 4 x4 M.2, USB 3.2 Gen 2 Enhanced power design: Direct 8+1+1 phases power, core boost, memory boost Premium thermal solution: Enlarged heatsink, MOSFET thermal pads rated for 7 W/mk, additional choke thermal pads and M.2 Shield Frozr are built for high performance system and non-stop gaming experience 2.5G LAN and Intel Wi-Fi 6E solution: Upgraded network solution for professional and multimedia use, delivering a secure, stable and fast network connection Audio boost: Reward your ears with studio grade sound quality for the more immersive gaming experience High quality PCB: 8-layer PCB made by server grade level material Pre-installed I/O shield: Better EMI protection and more convenience for installation |
| Gross depth (mm): | 319.00 mm |
| Gross height (mm): | 352.00 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 86.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.67 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 89 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The MPG series brings out fashionable products by showing extremely unique styles and expressing a conceited attitude towards the challenge of the gaming world. With extraordinary performance and style, the MPG series defines the future of gaming fashion.
Funkcijos
Supports DDR5 Memory
Lightning fast game experience: PCIe 5.0 slots, Lightning Gen 4 x4 M.2, USB 3.2 Gen 2
Enhanced power design: Direct 8+1+1 phases power, core boost, memory boost
Premium thermal solution: Enlarged heatsink, MOSFET thermal pads rated for 7 W/mk, additional choke thermal pads and M.2 Shield Frozr are built for high performance system and non-stop gaming experience
2.5G LAN and Intel Wi-Fi 6E solution: Upgraded network solution for professional and multimedia use, delivering a secure, stable and fast network connection
Audio boost: Reward your ears with studio grade sound quality for the more immersive gaming experience
High quality PCB: 8-layer PCB made by server grade level material
Pre-installed I/O shield: Better EMI protection and more convenience for installation