MSI MPG B650I EDGE WIFI Processor family AMD Processor socket AM5 DDR5 DIMM Memory slots 2 Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 Number of SATA connectors 4 Chipset AMD B650 Mini-ITX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | 264,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 289 mm |
| Gross height (mm): | 225 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 82 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00533205 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD B650 |
| Producer product name: | MPG B650I EDGE WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Mini-ITX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
| Palette Qty: | 324 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 289 mm |
| Gross height (mm): | 225 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 82 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00533205 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD B650 |
| Producer product name: | MPG B650I EDGE WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Mini-ITX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
| Palette Qty: | 324 pc(s) |